kierowca autobusu zarobki

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu kierowca autobusu zarobki. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące kierowca autobusu zarobki.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Menedżer do brudnej roboty. Wchodzi do gry, kiedy problemy przerastają prezesów

  Menedżer do brudnej roboty. Wchodzi do gry, kiedy problemy przerastają prezesów

  W powszechnym przekonaniu interim manager to sadysta uwielbiający zwalniać. To jednak niecała prawda o tym zawodzie

  czytaj więcej

 • Rozpoczyna się kolejna bitwa warszawska. O bilety dla teściowych i konkubin

  Rozpoczyna się kolejna bitwa warszawska. O bilety dla teściowych i konkubin

  Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz, która z powodu kryzysu musi ściąć wydatki o 330 mln zł, zamierza pójść za przykładem Krakowa i oszczędzić na darmowych biletach. Za przykładem, ale o krok dalej, i to duży krok. Władze stolicy chcą odebrania bezpłatnych biletów. Związkowcy grożą strajkiem.

  czytaj więcej

 • Wolny rynek jest szansą

  Wolny rynek jest szansą

  Czy rzeczywiście wiara w nieomylność wolnego rynku zmienia nas w socjopatycznych egoistów, jak przeczytałem niedawno w DGP? Zacznijmy od ustalenia, kto wierzy w nieomylność wolnego rynku? Ja nie. Rynek się nie myli, bo rynek nie ma swojej opinii, która może być błędna. Czy wierzymy w prawo grawitacji? Możemy nie wierzyć! Dopóki nie spadnie nam na głowę cegła. A jak spadnie na kogoś, kto nie wierzył, bo nie uważał na lekcjach z fizyki, więc pewnie należy do biedniejszej części społeczeństwa, w odróżnieniu od tego, który wierzył, bo uważał, i teraz należy do bogatszej części społeczeństwa, to jak się uchyli, jest socjopatycznym egoistą? (...)

  czytaj więcej

 • 20 najgorszych prac dla młodych. Czymkolwiek się zajmiesz, będziesz żałować

  20 najgorszych prac dla młodych. Czymkolwiek się zajmiesz, będziesz żałować

  Skończyłeś wreszcie studia i bardziej niż tlenu potrzebujesz pracy. Szukasz, rozglądasz się, wysyłasz CV – przecież musi się znaleźć ktoś, kto będzie szczęśliwy, mogąc zatrudnić takiego orła jak ty. Z dumnym i błyszczącym nowością tytułem „mgr” przed nazwiskiem. Ale jakoś tak się składa, że nikt nie potrzebuje dobrze wyedukowanego dyrektora. Ostatnia nadzieja w internetowych pośredniakach pracy.

  czytaj więcej

 • Kiedy ZUS zapłaci za rehabilitację i przedłużające się leczenie

  Kiedy ZUS zapłaci za rehabilitację i przedłużające się leczenie

  Świadczenie rehabilitacyjne przysługuje osobie, która po wyczerpaniu zasiłku chorobowego jest nadal niezdolna do pracy, ale dalsze leczenie umożliwi jej powrót do aktywności zawodowej

  czytaj więcej

 • Moratorium dla tranzytu to tylko częściowy sukces

  Moratorium dla tranzytu to tylko częściowy sukces

  Niemiecka ustawa o płacy minimalnej (MiLoG) stawia pod znakiem zapytania funkcjonowanie polskich firm transportowych na unijnym rynku. O działaniach prawnych, które trzeba podjąć w obronie naszych przedsiębiorców, rozmawiali uczestnicy debaty DGP

  czytaj więcej

 • Zmiany w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych

  Zmiany w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych

  Uwaga! Komentarz zawiera wszystkie najnowsze zmiany wprowadzone do ustawy o PIT. Większość z nich weszła w życie 1 stycznia 2015 r. Jeśli termin był inny, np. 4 lub 31 stycznia, 1 kwietnia i 31 sierpnia 2015 r., a także 1 lub 2 stycznia 2016 r., zaznaczyliśmy to na czerwono. Zmiany te zostały zawarte w następujących ustawach: z 16 stycznia 2015 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy – Ordynacja podatkowa (Dz.U. poz. 251); z 15 stycznia 2015 r. o zmianie ustawy o Służbie Celnej, ustawy o urzędach i izbach skarbowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 211); z 5 grudnia 2014 r. o zmianie ustawy o obrocie instrumentami finansowymi oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2015 r. poz. 73); z 29 sierpnia 2014 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1328); z 7 listopada 2014 r. o ułatwieniu wykonywania działalności gospodarczej (Dz.U. poz. 1662); z 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (Dz.U. poz. 478); z 9 kwietnia 2015 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 699); z 20 marca 2015 r. o działaczach opozycji antykomunistycznej oraz osobach represjonowanych z powodów politycznych (Dz.U. poz. 693); z 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (Dz.U. z 2015 r. poz. 1863); z 25 lipca 2014 r. o specjalnym podatku węglowodorowym (Dz.U. poz. 1215).

  czytaj więcej

 • Singiel bez stałej pracy: życiowy koszmar czy świadomy wybór

  Singiel bez stałej pracy: życiowy koszmar czy świadomy wybór

  Samotni, z dala od bliskich, bez stabilnej pracy. Dla wielu to koszmar. Ale równie wielu świadomie wybiera takie życie, bo tak jest dla nich bezpieczniej. Już dziś jest prawie 4 mln osób samotnych, a ich liczba ciągle się zwiększa. Dzieje się tak zwłaszcza w dużych miastach, które powoli zamieniają się w skupiska samotników, kontaktujących się ze sobą za pomocą internetu, bez większych szans na stworzenie rodziny i posiadanie potomstwa.

  czytaj więcej

 • Uber planuje dalszą ekspansję na polskim rynku. Firma obniża ceny

  Uber planuje dalszą ekspansję na polskim rynku. Firma obniża ceny

  Oferujący alternatywne usługi przewozowe Uber planuje ekspansję na polskim rynku w związku z czym obniża ceny usług - poinformował w piątek PAP dyrektor Ubera w Polsce Kacper Winiarczyk. Dodał, że obecnie jesteśmy już trzecim największym rynkiem firmy w UE.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników