kierowca autobusu zarobki

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu kierowca autobusu zarobki. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące kierowca autobusu zarobki.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Menedżer do brudnej roboty. Wchodzi do gry, kiedy problemy przerastają prezesów

  Menedżer do brudnej roboty. Wchodzi do gry, kiedy problemy przerastają prezesów

  W powszechnym przekonaniu interim manager to sadysta uwielbiający zwalniać. To jednak niecała prawda o tym zawodzie

  czytaj więcej

 • Rozpoczyna się kolejna bitwa warszawska. O bilety dla teściowych i konkubin

  Rozpoczyna się kolejna bitwa warszawska. O bilety dla teściowych i konkubin

  Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz, która z powodu kryzysu musi ściąć wydatki o 330 mln zł, zamierza pójść za przykładem Krakowa i oszczędzić na darmowych biletach. Za przykładem, ale o krok dalej, i to duży krok. Władze stolicy chcą odebrania bezpłatnych biletów. Związkowcy grożą strajkiem.

  czytaj więcej

 • Wolny rynek jest szansą

  Wolny rynek jest szansą

  Czy rzeczywiście wiara w nieomylność wolnego rynku zmienia nas w socjopatycznych egoistów, jak przeczytałem niedawno w DGP? Zacznijmy od ustalenia, kto wierzy w nieomylność wolnego rynku? Ja nie. Rynek się nie myli, bo rynek nie ma swojej opinii, która może być błędna. Czy wierzymy w prawo grawitacji? Możemy nie wierzyć! Dopóki nie spadnie nam na głowę cegła. A jak spadnie na kogoś, kto nie wierzył, bo nie uważał na lekcjach z fizyki, więc pewnie należy do biedniejszej części społeczeństwa, w odróżnieniu od tego, który wierzył, bo uważał, i teraz należy do bogatszej części społeczeństwa, to jak się uchyli, jest socjopatycznym egoistą? (...)

  czytaj więcej

 • 20 najgorszych prac dla młodych. Czymkolwiek się zajmiesz, będziesz żałować

  20 najgorszych prac dla młodych. Czymkolwiek się zajmiesz, będziesz żałować

  Skończyłeś wreszcie studia i bardziej niż tlenu potrzebujesz pracy. Szukasz, rozglądasz się, wysyłasz CV – przecież musi się znaleźć ktoś, kto będzie szczęśliwy, mogąc zatrudnić takiego orła jak ty. Z dumnym i błyszczącym nowością tytułem „mgr” przed nazwiskiem. Ale jakoś tak się składa, że nikt nie potrzebuje dobrze wyedukowanego dyrektora. Ostatnia nadzieja w internetowych pośredniakach pracy.

  czytaj więcej

 • Kiedy ZUS zapłaci za rehabilitację i przedłużające się leczenie

  Kiedy ZUS zapłaci za rehabilitację i przedłużające się leczenie

  Świadczenie rehabilitacyjne przysługuje osobie, która po wyczerpaniu zasiłku chorobowego jest nadal niezdolna do pracy, ale dalsze leczenie umożliwi jej powrót do aktywności zawodowej

  czytaj więcej

 • Moratorium dla tranzytu to tylko częściowy sukces

  Moratorium dla tranzytu to tylko częściowy sukces

  Niemiecka ustawa o płacy minimalnej (MiLoG) stawia pod znakiem zapytania funkcjonowanie polskich firm transportowych na unijnym rynku. O działaniach prawnych, które trzeba podjąć w obronie naszych przedsiębiorców, rozmawiali uczestnicy debaty DGP

  czytaj więcej

 • Zmiany w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych

  Zmiany w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych

  Uwaga! Komentarz zawiera wszystkie najnowsze zmiany wprowadzone do ustawy o PIT. Większość z nich weszła w życie 1 stycznia 2015 r. Jeśli termin był inny, np. 4 lub 31 stycznia, 1 kwietnia i 31 sierpnia 2015 r., a także 1 lub 2 stycznia 2016 r., zaznaczyliśmy to na czerwono. Zmiany te zostały zawarte w następujących ustawach: z 16 stycznia 2015 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy – Ordynacja podatkowa (Dz.U. poz. 251); z 15 stycznia 2015 r. o zmianie ustawy o Służbie Celnej, ustawy o urzędach i izbach skarbowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 211); z 5 grudnia 2014 r. o zmianie ustawy o obrocie instrumentami finansowymi oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2015 r. poz. 73); z 29 sierpnia 2014 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1328); z 7 listopada 2014 r. o ułatwieniu wykonywania działalności gospodarczej (Dz.U. poz. 1662); z 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (Dz.U. poz. 478); z 9 kwietnia 2015 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 699); z 20 marca 2015 r. o działaczach opozycji antykomunistycznej oraz osobach represjonowanych z powodów politycznych (Dz.U. poz. 693); z 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (Dz.U. z 2015 r. poz. 1863); z 25 lipca 2014 r. o specjalnym podatku węglowodorowym (Dz.U. poz. 1215).

  czytaj więcej

 • Singiel bez stałej pracy: życiowy koszmar czy świadomy wybór

  Singiel bez stałej pracy: życiowy koszmar czy świadomy wybór

  Samotni, z dala od bliskich, bez stabilnej pracy. Dla wielu to koszmar. Ale równie wielu świadomie wybiera takie życie, bo tak jest dla nich bezpieczniej. Już dziś jest prawie 4 mln osób samotnych, a ich liczba ciągle się zwiększa. Dzieje się tak zwłaszcza w dużych miastach, które powoli zamieniają się w skupiska samotników, kontaktujących się ze sobą za pomocą internetu, bez większych szans na stworzenie rodziny i posiadanie potomstwa.

  czytaj więcej

 • Uber planuje dalszą ekspansję na polskim rynku. Firma obniża ceny

  Uber planuje dalszą ekspansję na polskim rynku. Firma obniża ceny

  Oferujący alternatywne usługi przewozowe Uber planuje ekspansję na polskim rynku w związku z czym obniża ceny usług - poinformował w piątek PAP dyrektor Ubera w Polsce Kacper Winiarczyk. Dodał, że obecnie jesteśmy już trzecim największym rynkiem firmy w UE.

  czytaj więcej

 • Muzułmanin będzie rządził brytyjską stolicą. Sadiq Khan oficjalnie burmistrzem Londynu

  Muzułmanin będzie rządził brytyjską stolicą. Sadiq Khan oficjalnie burmistrzem Londynu

  Poseł Partii Pracy Sadiq Khan został wybrany na nowego burmistrza Londynu. Zdobywając ponad 1,3 mln głosów, Khan uzyskał najwyższy mandat dla pojedynczego polityka w historii Wielkiej Brytanii. Pokonał kandydata Partii Konserwatywnej, Zaca Goldsmitha. Na stanowisku burmistrza zastąpi konserwatystę Borisa Johnsona. Nowy burmistrz Londynu podkreślił podczas pierwszego przemówienia po oficjalnym ogłoszeniu wyników, że "z pokorą przyjmuje nadzieję i zaufanie, które otrzymał od londyńczyków".

  czytaj więcej

 • Tylko nie mów o mnie: bogaty. Ponad połowa Polaków nie ma prawa narzekać na zarobki?

  Tylko nie mów o mnie: bogaty. Ponad połowa Polaków nie ma prawa narzekać na zarobki?

  Jeśli bezgranicznie ufać liczbom, to ponad milion Polaków nie ma prawa narzekać na zarobki. Z każdym dniem przybywa nam zamożnych, którzy wyciągają miesięcznie znacznie powyżej średniej krajowej. Ale dobrze zarabiać wcale nie oznacza mieć pieniędzy w nadmiarze.

  czytaj więcej

 • Z restauracji do sortowni śmieci. Jak wygląda praca Ukraińców w Polsce?

  Z restauracji do sortowni śmieci. Jak wygląda praca Ukraińców w Polsce?

  Piekarnia bierze na próbę kobiety z Ukrainy: jak się sprawdzicie, będzie robota. Po 12-godzinnej zmianie dziękują im. Nie sprawdziły się panie, niestety, do widzenia. Oczywiście nie ma mowy o zapłacie. Na ich miejsce czekają następne, też pełne nadziei.

  czytaj więcej

 • Przewoźnicy wygrywają w sądach: Samorządy muszą zróżnicować opłaty za zatrzymywanie się autobusów na przystankach

  Przewoźnicy wygrywają w sądach: Samorządy muszą zróżnicować opłaty za zatrzymywanie się autobusów na przystankach

  Samorządy, które stosują jednolitą opłatę za zatrzymywanie się autobusów na przystankach, powinny ją zróżnicować. Inaczej mogą narazić się na milionowe straty.

  czytaj więcej

 • Ukrainiec Ukraińcowi nierówny. Do Polski przyjeżdżają nie tylko elity i inteligencja, ale i patologia

  Ukrainiec Ukraińcowi nierówny. Do Polski przyjeżdżają nie tylko elity i inteligencja, ale i patologia

  Polskie i ukraińskie dzieci bawią się tymi samymi zabawkami, oglądają te same bajki. Jak dorosną, nie będzie brakowało im tematów przy wspólnym piwie. Będą się śmiały z tych samych dowcipów – mówi Artem Zozulia.

  czytaj więcej

 • Rząd chciałby zamalować białe plamy w transporcie zbiorowym. Problem? Brakuje nawet 100 tys. kierowców

  Rząd chciałby zamalować białe plamy w transporcie zbiorowym. Problem? Brakuje nawet 100 tys. kierowców

  Rządzący chcieliby zamalować białe plamy w transporcie zbiorowym, ale ich plany mogą rozbić się o deficyt kierowców. Jest ich od 50 do 100 tys. za mało.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników